Data de inscriere : 27/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Fagaras

Regulament de joc Empty
MesajSubiect: Regulament de joc   Regulament de joc Icon_minitimeDum Iun 27, 2010 5:59 pm

Fifa-07 :Teams Name: On

1.Meciurile se joaca 90 minute fara prelungiri in caz de egalitate(exceptie facand meciurile decisive). Mingea se va juca in spate intotdeauna cand este la centrul terenului(dupa gol)!

2.In cazul intreruperii meciului din cauza unei conexiuni slabe,veti relua meciul si veti juca restul de timp ce a ramas din minutul intreruperii pana in minutul 90 al partidei+5 minute de prelungire,scorul considerandu-se cel ce era inainte de a se intrerupe.

3.La sfarsitul meciului cine apasa ALT+TAB sau butonul WINDOWS si iese,adversarului aparandu-i pe ecran: 'Connection Lost' va fi penalizat cu -1 pct pentru fiecare meci.

4.Se accepta pasele Q+W.

5.Golul din corner si executarea acestuia direct pe bara sunt INTERZISE! Doar daca ai un jucator in careul mic poti executa acolo!

6.Executarea out-ului in careul de 6m(careul mic) este de asemenea INTERZISA!

7.Cine incearca sa fraudeze/fure un meci va fii penalizat cu "-1" punct!!

8.E interzisa tragerea de timp cu pase lungi la portar si degajari.Maximul de pase intre fundasi este de maxim 10!

9.In cazul meciurilor eliminatorii cand doar un User are IP bun se va recurge la urmatoarea regula:
-meciul tur se va disputa la cel care a dat host, cu toate ca si returul se va juca tot pe ip-ul lui.
-in caz de egalitate de scor(2-1 tur pentru X, 1-2 retur pentru Y=AGG:3-3) se va disputa un meci decisiv care se va juca pana in minutul 90 inclusiv prelungiri, iar in caz de egalitate se vor juca cele 2 reprize de prelungiri sau chiar se vor executa penalty-uri

10.In meciurile eliminatorii cu 2 manse cand ambii Useri au IP bun se va considera ca cel care a dat primul Host a jucat meciul acasa, iar returul se va considera in deplasare.In caz de egalitate se va juca meciul decisiv(dupa cum a fost mentionat precedent la articolul 9).

11.Pentru a va fi luati in considerare marcatorii trebuie neaparat sa postati printul cu acestia de la finalul meciului!

12.Nu aveti voie sa iesiti cu portarul mai mult de centrul terenului!

13. In cazul in care cu un jucator acumulati 2 galbene meciul viitor va fi suspendat!

14. In cazul in care cu un jucator acumulati 1 rosu meciul viitor va fi suspendat!